Kategoriler

HAKKIMIZDA

Volkan Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri mevzuata uygun tesis su güvenliği ve cankurtaran kişisel güvenliği konusunda dünyaca kalitesi kanıtlanmış markaları ve kendi üretimi olan cankurtarna ekipmanlarını sizlerle ulaştırmak amaçlı olarak cankurtaran malzeme ve ekipmanlarının satışını gerçekleştirmektedir. Tesisinizin ihtiyacı olan tüm cankurtaran malzeme ve ekipmanları için Volkan Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ve daha güvenli alışveriş yapabilmesi için www.onlinecankurtaran.com e-ticaret sitemizi kurduk

                           Dikmen Özel Eğitim hizmetleri olarak yüksek kaliteli Cankurtaran Malzeme ve Ekipmanlarını ithal ve imal etmekteyiz. Havuz, Su parkı, Sahil ve Kıyı İşletmelerinin ihtiyacı olan Cankurtaran Malzeme ve Ekipmanları sizlere özel fiyatlarla sağlamaktayız. Cankurtaran Malzeme ve Ekipmanları  Toptan  alımlar için ve bölgenizde bayi için hazırlanan çok özel fiyatlar için bizimle irtibata geçiniz. 

                            Firmamız Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Yetkili Cankurtaran Eğitim Merkezi olamsından dolayı Su Güvenliği ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetleride vermektedir.  

 

İzmir merkezli işletmemiz bayi ve müşterilerine en iyi fiyat ve hizmet sunmayı ilke edinmiş olup, ürün gamına parelel olarak bayiliklerini de artırmaktadır.

Volkan Dikmen Özel Eğitim Hizmetleri kendi adına tescilli COUSTO markası ile pazara yüksek kalitede ürünler sunmakta ve bu ürünler için satış sonrası destek te sağlayarak müşterilerine tam güven vermektedir.

 

E-ticaret portalımızdan. Firmamız güvencesi ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

VOLKAN DİKMEN